Ostujuhend ja tingimused

1. Vali välja toode
Viimati müügile pandud tooteid näete avalehel. Samuti on võimalik kaupa valida “Tootegrupist”, mis asub paremas menüüs ostukorvi all. Valides endale meeldiva tootegrupi, näete seal olevat kaupa.
2. Tutvu tootega
Kaubaga täpsemalt tutvumiseks vajuta toote nimele või pildile ning sulle näidataksese infot toote hinna ja saadavuse kohta ning kirjeldust ja pilte.
3. Lisa toode ostukorvi
Toote meeldivusel saate selle lisada ostukorvi, vajutades nupule “Lisa ostukorvi“. Toote lisamine “Ostukorvi” ei kohusta seda ostma, toode on broneeritud kuni arve tasumiseni. Toote kustutamiseks “Ostukorvist” vajuta ristile toote pildi ees.
4. Telli toode
Enne ostu sooritamist kontrolli Ostukorv üle. Liigu edasi kassasse. Ostu vormistamiseks sisesta „TELLIMUSE SAATMISEKS VAJALIKUD ANDMED”, mis on vajalikud tellitud toote saatmiseks pakiautomaati.
Täites kõik tärniga väljad ja pannes “Nõustun TINGIMUSTEGA” kasti linnukese, saate kinnitada tellimuse vajutades nupule “Esitan tellimuse”.
5. Maksa e-mail’ga saadetud arve
Peale tellimuse kinnitamist saate e-mailile arve, kus on näidatud tellitud kaup ning selle maksumus. Arvele on märgitud kontonumber, millele saate tasuda oma ostu eest. Arve tasumisel postitatakse kaup 2 tööpäeva jooksul. Arve tuleb tasuda 1 tööpäeva jooksul, vastasel juhul tellimus tühistatakse ja kaup läheb uuesti müüki.
6. Kohaletoimetamine ja tarneaeg
Kaup pannakse teele 2 tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Pühade ajal neile järgneval tööpäeval. Kui mingil põhjusel kauba tarne viibib, antakse sellest Ostjale teada esimesel võimalusel.
Kaup saadetakse Ostjale Itella SmartPOST OÜ pakiautomaati juhul kui ei ole kokku lepitud teisiti. SmartPosti kuller toimetab Teie tellimuse Teie poolt valitud pakiautomaati. Endale sobiliku pakiautomaadi saate valida tellimuse esitamisel. Teie tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Teile paki saabumise kohta SMS sõnum ja e-kiri. Sõnum ja kiri sisaldavad pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi, mille alusel Te oma paki pakiautomaadist kätte saate. Täpsemalt saab lugeda www.smartpost.ee.
AetCrafts ei vastuta Itella SmartPOST OÜ poolt tekitatud viivituste eest seoses kauba toimetamisega Ostjani.
7. Toote tagastamine
Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele, on Teil õigus toode 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest tagastada. Pretensiooni esitamise aluseks on Ostjale e-postiga saadetud arve.
Nõudmised tootele, mida soovitakse tagastada:
toode ei tohi olla kasutatud
toode ei tohi olla määrdunud
toode ei tohi olla rikutud
NB! Eelpool mainitud nõudmistele mittevastav toode tagastamisele ei kuulu! Kaup on võimalik tagastada ainult posti teel. Tellitud kaup tuleb tagastada selleks etteantud aadressile, mis saadetakse e-mail’ga peale tagastamise soovi esitamist. Postikulu ja tagastuskulu ei tagastata.
Tagastatud kauba eest tasutud summa kantakse tellija poolt näidatud arveldusarve kontole viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödudes. Tagasimakse sooritamisest teavitame teid e-maili kaudu.
8. Privaatsus
AetCrafts e-pood kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. AetCrafts e-pood kasutab isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks ja ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Küsimuste tekkimisel toote, arve tasumise või siis kättesaamise teemal, võta meiega ühendust valides menüüst Kontakt. Sealt leiad nii meie e-maili aadressi, telefoninumbri kui ka kontaktvormi.